تلفن تماس: 77136447 و 77136445 (021)

نظر شما درباره وب سایت های طراحی شده توسط ما چیست؟
 

ورود کاربرانگروه فناوری اطلاعات فکرت | طراحی وب سایت، سایت شرکتی، تبلیغات - مطالب عمومی

مراحل طراحی سایت

طراحی وب سایت در گروه فناوری اطلاعات فکرت ، شامل یک پروسه چند مرحله ای میباشد که عبارتست از :

1- اعلام نیاز توسط مشتری

2- برآورد و بررسی اولیه نیازها و شرایط

3- ارائه طرح کلی و اولیه امکانات به مشتری

4- توافق و بررسی طرح اولیه

5- بررسی و ارائه طرح کلی گرافیکی

6- تائید طرح گرافیکی توسط مشتری

7- برپایی آزمایشی وب سایت

8- تغییرات و توسعه نهایی

9- تائید مشتری و شروع دوره پشتیبانی

 


برخی از پروژه های طراحی سایت :

1- گروه بهمن (خودرو سازی و...)

2- صنایع پلی اتیلن پارسیان لوله

3- شرکت بازرگانی کوک سانگ

4- خیریه حمایت از خانواده مکتب الزهرا(س)

5- شرکت انرژی آبان

و...

برای مشاهده نمونه کارها کلیک کنید

 


 

با ما تماس بگیرید:

77136447 و 77136445 (021) تلفن:

09126098025  - 09126184584شماره تلفن همراه:

 

پشتیبانی و تماس آنلاین:

 

وب سایت ، خانه و محل کار الکترونیک شماست!

در این ازدهام شهرها آیا نباید به فکر خود باشیم ؟ امروزه با پیشرفت فناوری می توان بسیاری از فعالیت های روزمره را از طریق دنیای دیجیتال انجام داد ، مشتریان می توانند اطلاعات مورد نیاز محصولات شرکت مورد نظرشان را از وب سایت آن شرکت ببینند و دیگر نیازی به رفت و آمد نیست . سازمان ها می توانند امور اداری را از طریق وب سایت مدیریت کنند و مردم با مراجعه به سایت سازمان ها امور اداری خود را انجام دهند . فروشگاه ها می توانند اجناس خود را از طریق وب سایتشان به فروش برسانند . متخصصان می تواند اطلاعات و سوابق کاری خود را از طریق وب سایت در معرض دید قرار دهند و ...

ادامه مطلب... [وب سایت ، خانه و محل کار الکترونیک شماست!]
 

نرم افزار آزاد یا متن باز چیست؟

متن باز یا کد باز معادل کلمه open source است. اکثر نرم افزارهائى را که شما تهیه و یا از طریق اینترنت Download مى نمائید ، صرفا" به صورت نسخه هاى ترجمه شده و آماده اجراء در اختیار شما قرار مى گیرند . ترجمه ، فرآیندى است که در آن کد برنامه هاى نوشته شده توسط برنامه نویسان که از آنان به عنوان کد اولیه ( Source Code ) یاد مى شود ، پس از استفاده از برنامه هاى خاصى موسوم به کامپایلرها به بگونه اى ترجمه مى شوند که توسط کامپیوتر قادر درک باشند . اعمال تغییرات دلخواه در اکثر برنامه هاى ترجمه شده ، امرى بسیار مشکل و گاها" غیر ممکن است . اکثر تولید کنندگان نرم افزار از ویژگى فوق به منظور صیانت و حفاظت از کدهاى نوشته شده ، استفاده مى نمایند . نرم افزارهاى Open Source نقطه مقابل رویکرد فوق مى باشند . در اینگونه نرم افزارها علاوه بر نسخه ترجمه شده ، کد اولیه نیز در اختیار متقاضیان قرار مى گیرد.

ادامه مطلب... [نرم افزار آزاد یا متن باز چیست؟]
 

می‌خواهید سرعت جوملا را افزایش دهید؟

با وجود این که جوملا! یکی از انعطاف ‌پذیرترین و قدرتمند‌ترین سیستم‌های مدیریت محتوای (cms) موجود در دنیا است، از لحاظ زمان اجرا و عملکرد (Performance) می‌تواند شما را با دشواری‌هایی روبه‌رو کند. چند کار وجود دارد که شما می‌توانید با انجام دادنِ آن سرعت سایت جوملایی خود را افزایش دهید. سطح عملکرد قابل قبول به وسیله هر  بسته هاستینگ (hosting) می‌تواند انجام شود تا زمانی که بهترین عملکرد می‌تواند بر روی سرور اختصاصی( Lighttpd که بسیار سریع‌تر از Apache است) دیده شود. برای برخی از مدیرها، ارتقاء به یک سرور اختصاصی ممکن است کار مناسب و به‌صرفه‌ای نباشد.

ادامه مطلب... [می‌خواهید سرعت جوملا را افزایش دهید؟]
 

امکانات جدید اضافه شده در نسخه جوملا 1.5

در زیر عناوین و خلاصه‌‌ی ویژگی‌ها و  امکانات دومین نسخه‌ی اصلی جوملا! آمده است.

همانند نسخه‌های پیشین، جوملا! یک سیستم یکپارچه، ساده و آسان برای مدیریت و ارسال محتوا برای تمام انواع وب‌سایت‌ها را فراهم‌ آورده است. برای پشتیبانی تغییرات طبیعی اینترنت و ظهور تکنولوژی‌ها جدید وب، جوملا نیازمند بازسازی اساسی ساختار و امکانات هسته‌ی خود می‌باشد. همچنین  باید تلاش و نیرویی فراوانی را صرف رویارویی با چالش‌های ساده‌سازی رابط کاربری جاری نماید. جوملا! 1.5 امکانات و ویژگی‌های جدید فراوانی را داراست، که به اختصار به شرح آن‌ها می‌پردازیم.

 

ادامه مطلب... [امکانات جدید اضافه شده در نسخه جوملا 1.5]