تلفن تماس: 77136447 و 77136445 (021)

صفحه اصلی اخبار تازه های فناوری آندروید انتخاب 62 درصد هوشمندبازان
نظر شما درباره وب سایت های طراحی شده توسط ما چیست؟
 

ورود کاربرانآندروید انتخاب 62 درصد هوشمندبازان

دنیای اقتصاد - تحقیقات نشان داده که 62 درصد کاربرانی که در آمریکا برای نخستین بار اقدام به خرید گوشی هوشمند مي‌کنند گوشی‌های مبتنی برآندروید را انتخاب می‌کنند.

گزارش‌ها حاکی است حدود نیمی از کاربرانی که گوشی‌های ساده را انتخاب می‌کردند اوایل بهار امسال اقدام به خرید گوشی‌های هوشمند کردند به این ترتیب میزان استفاده از گوشی‌های هوشمند نسبت به سال گذشته با افزایش 5/9 درصدی همراه بوده است. از میان همه کاربران تلفن همراه در آمریکا، 5/61 درصد گوشی‌های مبتنی بر آندروید را انتخاب کرده‌اند، 2/25 درصد گوشی‌های اپل و 1/7 درصد گوشی‌های هوشمند مبتنی بر سیستم عامل مایکروسافت را برای خرید برگزیده‌اند.
کاهش قیمت گوشی‌های هوشمند و کاربرد محتواهای چندرسانه‌ای در افزایش میزان فروش این مدل گوشی‌ها موثر بوده است.تعداد کاربران گوشی‌های هوشمند طی چند ماه گذشته به 110 میلیون رسیده که نسبت به سال گذشته با رشد 44 درصدی همراه بوده است. بر اساس این گزارش 5/61 درصد کاربرانی که برای اولین بار قصد خرید گوشی‌هاي هوشمند را دارند گوشی‌های مبتنی بر سیستم‌عامل گوگل را انتخاب کرده‌اند. در حالی که زمانی گوشی‌هاي هوشمند بلک‌بری طرفداران زیادی در همه بازارها داشتند هم اکنون فقط 8/4 درصد سهم بازار را به خود اختصاص داده است.